Belangrijk voor Santana-leden

  1. Krijg jij nooit mail van Santana?Dan komt onze mail óf in je spam (ongewenste e-mail) óf jouw mailadres staat niet goed in ons bestand. Wij versturen eens in de paar maanden mail naar onze leden, zoals een nieuwsbrief met Santana-nieuwtjes. Wil jij op de hoogte blijven van wat er speelt op onze club? Check je spam of check of je mailadres klopt in ons bestand (doe dit door een mail te sturen naar de webmaster).
  2. Download de KNLTB ClubApp
    Wij raden je zeker aan om dit te doen. De ClubApp is namelijk een perfect middel om op de hoogte te blijven van het laatste clubnieuws, toernooi-informatie, competitie uitslagen/standen, baanoverzicht, de ledenlijst en nog veel meer. Dit kan in de App Store (Apple) of de PlayStore (Android). Heb je vragen? Mail naar de webmaster.
  3. Tijd voor een nieuwe foto op je pasje? Dit kunnen we regelen! Stuur jouw nieuwe foto naar de ledenadministratie.

Related posts