Vacature webmaster/communicatie

Ben jij de nieuwe webmaster? Laat dan van je horen!

Jij wilt toch ook dat onze mooie tennis- en padelvereniging blijft zoals ie is en misschien zelfs wel beter/leuker wordt? Zorg er dan samen met mij voor dat onze leden geïnformeerd blijven, enthousiast zijn en zin hebben om te tennissen/padellen. Maar nog leuker als we nieuwe leden weten te trekken en onze volgers op Social Media stijgen, toch?! 

Als webmaster (communicatie commissie) houden wij de binnenkomende emails in de gaten, sturen nieuwsbrieven naar de leden, zorgen dat de website up to date is en plaatsen we berichten op Social Media. 

Laura gaat stoppen als webmaster, dus ik (Nina) zoek een nieuwe ‘collega’ die met net zoveel plezier zich inzet voor onze vereniging! En geloof me, het is echt leuk om te doen hoor! Dus kom jij mij helpen? Stuur dan een mail naar ons of spreek me aan op de baan! 

Related posts